ערן אורגני | מרקחת דובי חורף טראנסאטלנטיים ל חורף..
menumenu
BasketBasket
לא נבחרו מוצרים להזמנה.

מרקחת דובי חורף טראנסאטלנטיים ל חורף..

מרקחת דובי חורף טראנסאטלנטיים ל חורף..

מרקחת דובי חורף טראנסאטלנטית פלאית להקלה על שפעות הצטננויות ו רפואה מקדימה ו מונעת לכל מרעין בישין.

אחד מחבריי הטובים הוא דורון עבוד יותר מהר. דב חורף שיודע את ערכם של החיים האמיתיים ו מהי תנומת חורף מומלצת. לפי המלצתו של המרקחת הנ"ל: כפית אחת בבוקר פותחת את כל הסתימות.

להכנה של המרקחת:

0.5 קג של דבש איכותי כזה העשוי מ צוף פרחים אמיתי ולא מחומם.(יש לנו כאלה).הדבש מכיל למעלה מ 180 מרכיבים יש לו אפקטים אנטי מיקרוביאלים ו אנטי אוקסידנטים מוכחים דוגמת ויטמין סי פלבנואידים ו פולי פנולים.שימו לב שאין לתת מוצרי דבש לילדים מתחת לגיל שנה. כמו כן הדבש היה משמש במצרים העתיקה לאחד מהחומרים בהם היו חונטים את הפרעונים.

1 שורש כורכום גדול קצוץ/כתוש לקוביות קטנות

1 שורש גינגר כתוש לחתיכות/קוביות קטנות משפיע על מסילות עצביות האחראיות להעברת תחושות חום ו קור.

1 מקל קינמון נחשב ברפואה הסינית לתבלין חורף מחמם

1 לימון מעוך חתוך לחצי עם הקליפה

10 שיני שום דפוקות לא מעוכות אנטי מיקרוביאלי אנטי ויראלי(טוב למאמר ויראלי ב רשת)) ו אנטי פטרייתי מכיל מעין אנטיביוטיקה טבעית הנקראת "אליצין" שנלחמת בזיהומים.

וזהו..

מערבבים שמים בצנצנת על השיש ממתינים איזה שבוע שהכל יתמסמס ו יתערבב כמו שצריך ו אחד כפית על הבוקר על בטן ריקה.ו הופסס.הטעם די סביר. מעין ריבה עם מלא טעמים.לפני הקפה או השייק..

תוספות אופציאנליות למיטבים שצריך לדעת היכן להשיג:

פרופוליס(רב סגולות): שרף עצים דונג ו הרוק של הדבורה האוספת. הרבה פלבונואידים רכיבים בעלי יכולת להילחם בחיידקים.אנטי בקטריאלי,אנטי ויראלי(טוב לרשתות מדיה) אנטי פתרייתי

אכינצאה:שם לקבוצת צמחים בעלי פרחים עם אכינקוסידים אשר מגבירים את פעילות הפגוציטים ו המאקרופאגים(משפחות תאים במערכת החיסון) המסייעים לתקוף מיקרואורגניזמים מזיקים ו אף לקצר את זמן ההרגשה הלא טובה.

דבר נוסף..

יהיו מזונותיך רפואותיך. הרופאים ממליצים על הפירות העונתיים כ תרופות ל מצב העכשווי כיוון שהם מכילים מלא ויטמינים.כן, ויטמינים, את המונח "ויטמין" (בלטינית: ויטה - חיים) טבע בשנת 1912 כימאי יהודי פולניקזימיר פאנק, אשר הצליח לבודד את ויטמין B1 החיוני למניעת מחלות עצבים כמו בריברי.התפקידים של הוויטמינים הם סיוע בפעילות מטבולית ומערכתית, גדילה, הפקת אנרגיה מהמזון, עיבודם של אבות המזון, השתתפות בבניינם של כדוריות הדם וההורמונים, יצירת הכימיקלים שמפעילים את מערכת העצבים וסיוע בפעולות העיכול.. כמו במשחק הפאקמן לאחר שאוכלים את הויטמינים ניתן לאכול את ה לא טובים. 

פרי הדר ה פרי הכי חורפי ו עכשווי:הליבה של הפירות אותה שכבה לבנה שמקיפה אותם מכילה פלבנואידים כאמור נוגדי החמצון המסייעים לתאים הטובים לגרש את הרעים ו ישראלי.מחזקים את המערכת החיסונית בצורה משמעותית . ו כמובן ויטמין סי. תפוזים ו כמובן פומליות ו קלמנטינה הפרי הכי ישראלי ש שוב פעם נגמרו הקלמנטינות..

כל הזכויות שמורות © - ערן אורגני
back_to_top
התחברלקוח חדש
שכחתי סיסמאהכנס את כתובת האימייל שלךשלח