ערן אורגני | עלים לתרופה גינון טיפולי ו גבי השכן..שהדשא שלו אמיתי יותר ירוק
menumenu
BasketBasket
לא נבחרו מוצרים להזמנה.

עלים לתרופה גינון טיפולי ו גבי השכן..שהדשא שלו אמיתי יותר ירוק

עלים לתרופה גינון טיפולי ו גבי השכן..שהדשא שלו אמיתי יותר ירוק

המסלול החדש גינון טיפולי ו סיפור על גבי השכן:~)

לידיעתכם מסלול לימודים חדש ניפתח באוניברסיטה הפתוחה על פי גישה זו הגינה נתפסת כ מיקרו- קוסמוס של סביבת החיים ו באים בא לידי ביטוי כל מאפייני ההתנהגות של היחיד ו הקבוצה.

תגובות המטופל בגינה מאפשרות למטפל לזהות את אזורי הקושי ו את נקודות החוזק של המטופל ובהמשך להכין תכנית טיפולית מתקנת מותאמת. בנוסף ו פה השוס , נמצא כי לעצם השהייה הפסיבית בסביבה ירוקה יש השפעות מרגיעות ו מאזנות מתוך הכרה ב כח המרפא של הטבע;~)

ברוכים הבאים ל עלון עלים לתרופה.הכרה כי הטבע מרפא ,העולם בו גדלנו כבית בו אנו חיים. ו בקשר לקורס  אני נרשם שכנעו אותי. יש גם תעודה מטעם "אדם צומח" עלה למעלה עלה הארגון המקצועי של מטפלים בגינון.

עכשיו לגבי גבי השכן ו בכן לגבי גבי השכן כשהיינו בני נעורים  משפחתו היתה  משכירה את הבית של בוצר שהיה להם דשא ירוק מאוד, בשעות אחהצ היה נצפה מכסח את הדשא גוזם את החצר שותל פרחים ו מזמר תוך כדאי לעיתים גם היה שורק מנגינות,עכשיו, כשהגינה היתה נוצצת המשיך ל לבית ליד של משפ ו אחכ ל דשא נוסף שה היה נצפה גוזם שותל ו מכסח.

סוף רחוב ההדרים היתה פינה של יופי כאשר היינו פוסעים הנערים ו מקלפים תפוזים מעולים שכן מושבינו הצטיין בהדריו החבר שלנו גבי אחהצ אחרי שהיה שב מעבודתו נצפה בסיבוב הקבוע שלו ו היינו חייבים לשאול גבי אחינו איך זה שאתה מגנן ל בתים שכנים גינות כל כך יפות תשובתו היתה תמיד זה יותר זול מפסיכולוג..

ו תחשבו על זה,אמממ,כן..הא,אה,הטבע מרפא!

מוזמנים לישלוח לנו תגובות במייל [email protected]

כל הזכויות שמורות © - ערן אורגני
back_to_top
התחברלקוח חדש
שכחתי סיסמאהכנס את כתובת האימייל שלךשלח