ערן אורגני | פירות וירקות אורגניים- צו השעה!
menumenu
BasketBasket
לא נבחרו מוצרים להזמנה.

פירות וירקות אורגניים- צו השעה!

פירות וירקות אורגניים- צו השעה!

ברשת ה-CNN פורסמו תוצאות תחקיר בנושא של חומרי הדברה, ע"י הארגון הסביבתי האמריקאי. הנושא הזה של חומרי הדברה צץ ועולה מעת לעת, בעיקר בתקופה זו בו לאנשים יש מודעות גדולה לבריאות והם רוצים לדעת מה יש במה שהם אוכלים. משום כך יש המון אנשים שמעדיפים פירות וירקות אורגניים שלא מכילים כל חומרי הדברה וגודלו עם חומרי הגנה ביולוגים מהצומח.

מהתחקיר של הארגון הנ"ל עלה כי יש לכל הפחות 12 סוגי פירות וירקות, שבאופן טבעי סופגים יותר חומרי הדברה.

לאכילה של הפירות והירקות הללו במקום לצרוך פירות וירקות אורגניים יש השלכה על הבריאות שלנו. כאשר אנחנו אוכלים פירות וירקות שרוססו בחומרי הדברה, מן הסתם זה מגיע גם אלינו.חומרי הדברה בפירות וירקות- סכנה לבריאות!


המון חקלאים שלא מגדלים פירות וירקות אורגניים, עושים שימוש בחומרי הדברה כדי להגן על התוצרת החקלאית שלהם מפני מזיקים וטפילים. מצד אחד חובה להגן על התוצרת מצד שני, האם נשאר משהו מאותם חומרי הדברה שמגיע לבני האדם כאשר הם אוכלים את הפירות והירקות הללו?

במחקר הנ"ל ערך הארגון האמריקאי כ-100,000 בדיקות גדי לגלות חומרי הדברה על פירות וירקות והוא מצא כי יש לפחות 12 סוגי פירות וירקות, שהם הכי רגישים ויש להם קליפה דקה ולכן הם סופגים יותר חומרי הדברה מפירות וירקות אחרים. הם סופגים יותר  47-67 חומרי הדברה.

ברשימה הזו מככבים סלרי, אפרסק, נקטרינות, תות, תפוח, אוכמניות, פלפל, תפוחי אדמה, דובדבנים, חסה ועלים ירוקים.

ירקות ופירות אלה חשופים וקולטים יותר חומרי הדברה בגלל שכולם בעלי קליפה דקה או חסרי קליפה כלל ולכן הם יותר חשופים ופגיעים מול חומרי הדברה.

צריכת פירות וירקות אורגניים היא הצרכנות הכי נבונה והכי בריאה היום.


זרחן אורגני בפירות והירקות שלכם!


כדי לחסל מזיקים בתוצרת חקלאית, אין לחקלאים ברירה אלא להשתמש בהדברה של חומרים חזקים ובהם זרחן אורגני שהוא אסור בכלל לשימוש ואשר יש לו השלכות חמורות על גוף האדם.

הוא עלול לגרום לנזקים בריאותיים וגם להפרעות קשב וריכוז, סרטן חלילה. הוא עלול לפגוע במערכת החיסון ובמערכת העצבים.

החקלאים יודעים שאסור להם להשתמש בזרחן אורגני אבל הם משתמשים. הם חושבים על שמירת התוצרת החקלאית שלהם בעוד שצרכנים צריכים לחשוב מה הם מכניסים לפה.

יש חומרי הדברה שהמקורות שלהם צמחיים ובשימוש שלהם לא נגרם נזק כלשהו לא לפירות ולירקות ולא לבני האדם. הבעיה היא שהמחיר שלהם יקר יותר ולכן יש עדיין הרבה מאוד חקלאים שמשתמשים בחומרי הדברה מסוכנים, והם עושים את זה כי זה כדאי להם כלכלית.

רק צריכה של פירות וירקות אורגניים תמנע מחומרי ההדברה המסוכנים להיכנס לגוף שלכם ושל הילדים שלכם.


הגל הבריא- פירות וירקות אורגניים!

אנשים היום מאוד מודעים לבריאות שלהם. הסרטן המכלה כל חלקה טובה והתחלואים היום מעלים את השאלה מה קורה היום ולמה אנשים כל כך חולים. האם זה זיהום האוויר או מה שאנחנו אוכלים, וכנראה זה שילוב של שניהם.

אנחנו אוכלים היום אוכל מעובד ולא צורכים מספיק פירות וירקות אורגניים שמטיבים עם הגוף ועם הנשמה. האוכל שאנחנו אוכלים מלא ועמוס בחומרים משמרים, בצבעי מאכל ואף בחומרים מסוכנים שהאפקט שלהם הוא לאורך זמן. בטווח הארוך פתאום קורה משהו בגוף וזה בגלל איזה שהיא היחשפות לחומרי הדברה או לצבעי מאכל או למוצרים לא טבעיים שצרכנו במשך שנים.

פירות וירקות אורגניים זו הדרך הנכונה לגדל ילדים וגם את עצמנו.


כל הזכויות שמורות © - ערן אורגני
back_to_top
התחברלקוח חדש
שכחתי סיסמאהכנס את כתובת האימייל שלךשלח