ערן אורגני | HOLY CACAO
menumenu
BasketBasket
לא נבחרו מוצרים להזמנה.

HOLY CACAO

HOLY CACAO

אז רצינו לספר לכם....שאנחנו בערן אורגני, חוץ מלגדל עבורכם ירקות ופירות, גם עסוקים בלבחור  בקפידה את הספקים ויצרני מזון שאיתם אנו משתפים פעולה והכל כדי להביא לכם הביתה  מוצרים בריאים, מיוחדים ובעיקר טעימים.

ישנם ספקים שאנו גאים במיוחד על שיתוף הפעולה איתם, HOLY CACAO הוא אחד מהם !!!

HOLY CACAO הינו יצרן השוקלד היחיד בארץ  שמקפיד על מסורת ה- BEAN TO BAR. בשיטה זו יצרן השוקלד מתחייב לתהליך היצור כולו. החל מיבוא פולי הקקאו,קלייתם של הפולים,עיבוד וטמפרור השוקלד.

השוקלדים של HOLY CACAO זכו בפרסים רבים ברחבי העולם. סדרת ה SINGLE ORIGIN  (מדגסקר,וונצואלה,פרו ואקוודור ) מיוצרת מפולי מקקאו אחד בלבד, כך ניתן להבחין בטעמים של הפולים ממקומות שונים בעולם.

השוקולד CAMINO VERDE   מיוצר מפולי קקאו שמגיעים מחוות BALAO אשר באקוודור ונחשבים לנדירים במיוחד.

השוקולד MARNON  מיוצר מזן עתיק של פולי קקאו שניתן למצוא רק בעמק שסמוך לנהר מרנון אשר בפרו. זהו שוקלוד פירותי מאד ובעל גוון טעם יחודי.

כדי להנות מחווית שוקולד אמיתית אנחנו ממליצים להתנסות בסוגים שונים על מנת לטעום את ההבדלים בין זני פולי הקקאו שגדלים במקומות שונים בעולם.

כדי שלכולנו יהיה שוקלד איכותי וטעים בבית, אנחנו נשמח להעניק הנחה למזמינים שתי חפיסות ומעלה. ההנחה בשיעור של 30% תינתן על החבילה השנייה ( הזולה מבין השתיים ) למזמינים משלוחים עד ל 15.4.

כל הזכויות שמורות © - ערן אורגני
back_to_top
התחברלקוח חדש
שכחתי סיסמאהכנס את כתובת האימייל שלךשלח